Ilmaennustus: 10.02.2025

Pilt: pixabay.com

ÖÖSEL

-12…-1 °C

Pilves selgimistega. Sajuta. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis -6…-1 °C, Ida-Eestis -12…-6 °C.




PÄEVAL

-5…1 °C

Pilvisus hõreneb. Sajuta. Sajuta. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on -5…0 °C, Lääne-Eestis kohati kuni 1 °C.




ILM VEEKOGUDEL

Skandinaavia lõunaosa kohal areneb uus kõrgrõhkkond ja selle idaserv laieneb üle Läänemere.

Läänemere põhjaosa, Väinameri:
Öösel valdavalt kirdetuul 3-9 m/s, päeval põhjakaare tuul 2-7 m/s. Olulise sajuta. Nähtavus enamasti hea.

Soome laht:
Öösel valdavalt põhjakaare tuul 2-7 m/s, päeval loode- ja läänetuul 3-9 m/s. Olulise sajuta. Nähtavus hea.

Liivi lahe põhjaosa:
Kirdetuul 3-9 m/s. Sajuta. Nähtavus hea.

Peipsi järv:
Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1-6 m/s. Sajuta. Nähtavus on hea. Õhutemperatuur on -10…-8 °C.

Allikas: Riigi Ilmateenistus




Telli pilt pildipangast failina või väljatrükitult. Fotod loodusest, asulatest ja hoonetest. Samuti makrofotod ja drooniga tehtud pildid.


 Suur Munamägi vaatetorniga


 Hellemanni torn ja Kinomaja


 Tormine meri päikeseloojangus

Vaata kõiki pilte »   




NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele sisuturundusartiklit kliki siia.

Seotud postitused